هتل کیان مشهد

معرفی : هتل کیان یکی از هتل های 3 ستاره مشهد است که در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم قرار گرفته است. این هتل در سال 1395 افتتاح شده است و دارای ساختمانی 7 طبقه می باشد. در این هتل 112 واحد اقامتی وجود دارد. امکان رزرو این واحدها به صورت فولبرد نیز وجود دارد. 

هتل کیان مشهد

امکانات اتاق ها : اتاق های این هتل از نوع دو تخته ، سه تخته و آپارتمان هستند که در آن ها امکانات تلویزیون، یخچال، کمد لباس، دراور ، چای ساز، رخت آویز، سیستم تهویه مطبوع، تلفن، اینترنت بی سیم رایگان و حمام با لوازم بهداشتی برای شما مسافران تور مشهد وجود دارد. 

امکانات هتل : کافی شاپ، گشت نیم روزی، تاکسی سرویس، خدمات تور، خدمات برای معلولین، تهیه بلیط،‌ پذیرش 24 ساعته، روم سرویس، لاندری، خدمات بیدار باش، پارکینگ، صندوق امانات، صرافی

هتل کیان مشهد

رستوران هتل : رستوران هتل با ظرفیت 200 نفر در طبقه همکف قرار گرفته است و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را سرو می کند. 

موقعیت مکانی هتل : هتل کیان در خیابان امام رضا 2 قرار گرفته است و فاصله آن تا حرم مطهر امام هشتم تنها 2 کیلومتر است. فاصله این هتل از فرودگاه بین المللی شهر مشهد 10 کیلومتر و از ایستگاه راه آهن 6 کیلومتر است. 

هتل کیان مشهد

پیشنهاد ما : این هتل در فاصله خوبی از حرم مطهر قرار گرفته است و واحدهای اقامتی آن بسیار شیک و تمیز و مناسب یک اقامت راحت و آرام هستند. 

هتل اشراق مشهد

معرفی : هتل اشراق یکی از هتل های 3 ستاره شهر مشهد است که در نزدیکی حرم مطهر امام رضا (ع) قرار گرفته است. این هتل هم چنین در نزدیکی گنبد سبز شهر مشهد قرار گرفته است که یکی از اماکن زیارتی این شهر به شمار می رود. این هتل دارای 36 واحد اقامتی برای شما مهمانان گرامی است.

هتل اشراق مشهد

امکانات اتاق ها : اتاق های هتل اشراق به صورت سوئیت و آپارتمان است که دارای امکانات مبلمان، یخچال، تلویزیون، تلفن، اینترنت بی سیم رایگان،‌ حمام با لوازم بهداشتی و سیستم تهویه مطبوع را دارا هستند.

امکانات هتل : کافی شاپ، لاندری، روم سرویس، پذیرش 24 ساعته،‌ دستگاه خودپرداز، پارکینگ، نمازخانه، گشت درون شهری ، امکانات برای معلولین، لابی ، سرویس رایگان به حرم

هتل اشراق مشهد

رستوران هتل : رستوران هتل اشراق برای شما مسافران تور مشهد انواع غذاهای ایرانی را سرو می کند و برای صبحانه نیز بوفه ای متنوع در اختیار شما قرار می دهد.

موقعیت مکانی هتل : این هتل در خیابان آخوند رضوی شهر مشهد قرار گرفته است. اگر با پای پیاده بخواهید به سمت حرم بروید 15 دقیقه طول خواهد کشد. فاصله هتل تا فرودگاه 30 دقیقه است و تا راه آهن شهر مشهد 15 دقیقه فاصله دارد.

هتل اشراق مشهد

پیشنهاد ما : با توجه به نوع واحدهای اقامتی این هتل بیشتر مناسب خانواده ها می باشد و با توجه به فاصله پیاده روی تا حرم بهتر است افراد مسن همراه شما نباشند زیرا سرویس به حرم تنها در ساعات مشخصی از روز فعالیت می کند.

هتل شیراز مشهد

معرفی : هتل شیراز یکی از هتل های سه ستاره مشهد است که از هتل های قدیمی این شهر محسوب می شود و در سال 1374 افتتاح شده است. این هتل در سال 1395 بازسازی شده است. ساختمان هتل 4 طبقه است و 77 واحد اقامتی در آن وجود دارد. 

هتل شیراز مشهد

امکانات اتاق ها : اتاق های هتل از نوع یک تخته، دو تخته، سه تخته، چهار تخته و شش تخته می باشد که به صورت BB فولبرد رزرو می شوند. در این اتاق ها امکانات مینی بار، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، مبلمان، حمام با لوازم بهداشتی، صندوق امانات داخل اتاق، کمد لباس،‌ اینترنت ، تلفن و میز تحریر هستند.

امکانات هتل : کافی شاپ، لابی،‌ سرویس رایگان به حرم، خدمات برای معلولین، ترانسفر فرودگاهی رایگان، تاکسی سرویس، پذیرش 24 ساعته، روم سرویس، لاندری، خشکشویی، گشت شهری رایگان به موزه نادری مشهد، خدمات بیدار باش، پارکینگ، اتاق چمدان

هتل شیراز مشهد

رستوران هتل : رستوران هتل در طبقه اول و همکف قرار دارد و با ظرفیت 300 نفر انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را برای شما مسافران تور مشهد سرو می کند. صبحانه در این هتل از ساعت 7:30 تا 9:30 و به صورت بوفه سرو می شود.

موقعیت مکانی هتل : این هتل در خیابان دانشگاه شهر مشهد قرار گرفته است. فاصله آن تا حرم مطهر امام هشتم 3.5 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی شهر مشهد 13 کیلومتر است. هم چنین مراکز خریدی مانند برج آلتون در نزدیکی این هتل قرار دارند.

هتل شیراز مشهد

پیشنهاد ما : هتل شیراز یکی از هتل های خوب شهر مشهد است که در موقعیتی بسیار خوب در میان مراکز خرید و حرم مطهر امام رضا قرار گرفته است. واحدهای اقامتی این هتل بسیار تمیز هستند و پس از بازسازی نیز تجهیزات آن ها نو شده است.

هتل المپیا مشهد

معرفی : هتل المپیا یکی از هتل های 2 ستاره شهر مشهد است که در خیابان امام رضا شهر مشهد قرار گفته است. این هتل در سال 1390 افتتاح شده و در سال 1396 برای بهبود کیفیت خدمات خود بازسازی شد. این هتل در 6 طبقه ساخته شده و دارای 60 واحد اقامتی می باشد.

هتل المپیا مشهد

امکانات اتاق ها : اتاق های هتل المپیا از نوع دبل، توئین و سه تخته است که دارای امکانات مینی بار،‌ تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، صبحانه ، مبلمان، دراور، حمام با دوش،‌ اینترنت بی سیم رایگان و تلفن است. لازم به ذکر است که در برخی از واحدها پنجره وجود ندارد و تنها دارای نورگیر هستند.

امکانات هتل : چایخانه سنتی،‌ کافی شاپ، صندوق امانات، گشت نیم روزی،‌ کافی نت، پذیرش 24 ساعته، خدمات تهیه بلیط، روم سرویس، لاندری، خدمات ویلچر برای معلولین

هتل المپیا مشهد

رستوران هتل : رستوران هتل با نام گیلاس و با ظرفیت 160 نفر در طبقه منفی یک قرار گرفته است و انواع غذاهای ایرانی و فرنگی را برای شما مسافران تور مشهد سرو می کند. لازم به ذکر است که ساعت سرو صبحانه در این رستوران از 7:30 صبح تا 9:30 است. 

موقعیت مکانی هتل : هتل در خیابان هشتم امام رضا قرار گرفته است. فاصله آن تا حرم مطهر امام رضا 1 کیلومتر و تا فرودگاه بین المللی شهر مشهد 8 کیلومتر است. هم چنین بازار بزرگ رضا مشهد در فاصله 800 متری هتل است.

هتل المپیا مشهد

پیشنهاد ما : هتل المپیا در موقعیت مکانی بسیار عالی قرار گرفته است به طوری که تا فرودگاه و حرم فاصله بسیار کمی دارد. اقامت در این هتل دسترسی به این مکان ها را برای شما آسان می نماید.

هتل توحید نوین مشهد

معرفی : هتل توحید نوین یکی از هتل های سه ستاره شهر مشهد است که در سال 1391 افتتاح شده است. این هتل بسیار شیک و زیبا بوده و تمام اهتمام خود را به کار گرفته تا بتواند خدماتی درخور شان مسافران تور مشهد به آن ها ارائه دهد. این هتل در سال 1393 موفق به اخذ گواهینامه استاندارد کیفیت از سوی سازمان گردشگری شده است. هتل توحید نوین در 9 طبقه ساخته شده و دارای 60 واحد اقامتی می باشد. 

هتل توحید نوین مشهد

امکانات اتاق ها : اتاق های هتل توحید نوین از نوع یک تخته، دو تخته و آپارتمان هستند که شما مهمانان گرامی می توانید آن ها را به صورت BB و یا فولبرد رزرو نمایید . در این واحدهای اقامتی امکانات مینی بار، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، حمام با لوازم بهداشتی، میز تحریر، کمد لباس، دراور، اینترنت، تلفن ، مبلمان و صندوق امانات وجود دارند.

امکانات هتل : لابی،‌ پارکینگ، آسانسور، تاکسی سرویس، کافی شاپ، روم سرویس، لاندری، گشت نیم روزی، پذیرش 24 ساعته، خدمات تهیه بلیط، کتابخانه، فروشگاه ، آتلیه، اتاق چمدان، تشریفات ویژه، خدمات برای معلولین، صرافی ، روزنامه،‌ نمازخانه، ترانسفر فرودگاهی

هتل توحید نوین مشهد

رستوران هتل : رستوران هتل با ظرفیت 150 نفر در طبقه اول هتل قرار گفته است و انواع غذاهای ایرانی ، فرنگی و عربی را سرو می کند. ساعت سرو صبحانه در این رستوران از 7:30 تا 9 است. هم چنین یک کافی شاپ مدرن و یک کافه در بام هتل نیز وجود دارند.

موقعیت مکانی هتل : این هتل در خیابان امام رضا 3 قرار گرفته است و فاصله آن تا حرم مطهر 1.4 کیلومتر می باشد. هم چنین فاصله آن تا فرودگاه بین المللی شهر مشهد 9 کیلومتر است.

هتل توحید نوین مشهد

پیشنهاد ما : با توجه به نزدیکی هتل توحید نوین به حرم امام رضا (ع) و فرودگاه شهر مشهد و آپارتمانی بودن بیشتر واحدهای اقامتی ، این هتل گزینه خوبی برای خانواده هایی است که وسیله نقلیه شخصی ندارند.