رستوران پدیده شاندیز مشهد

معرفی:رستوران پدیده شاندیز یکی از معروف ترین و محبوب ترین رستوران های این شهر زیارتی میباشد.این رستوران به دلیل داشتن فضای دل نشین و کیفیت غذای عالی در بین مسافران و گردشگران تور مشهد طرفدار زیادی دارد.رستوران پدیده شاندیز دارای شعب مختلف در کشور میباشد.کیفیت غذا های این رستوران با رستوران های دیگر واقعا قابل مقایسه نمیباشد.پرسنل های رستوران خوش برخورد هستند و با خوش روی از مسافران و زائران تور مشهد پذیرایی میکنند.رستوران پدیده شاندیز مشهد دارای 2 محیط مجزای مدرن و سفره خانه ای بوده که گردشگران تور داخلی بنا بر سلیقه خود می توانند هر یک را انتخاب کنند و از غذا خوردن در آن محیط لذت ببرند.ظرفیت این رستوران حدود 2000 نفر می باشد. از امکانات خوب رستوران پدیده شاندیز مشهد می توان به داشتن دستگاه پوز، سالاد بار، پارکینگ اختصاصی، موزیک زنده و امکان رزرو تلفنی اشاره کرد.

رستوران پدیده شاندیز مشهد

منو رستوران:رستوران پدیده شاندیز دارای منو غذایی از انواع غذا های ایرانی بوده است.منو رستوران از تنوع بالایی برخوردار می باشد و سلیقه های گوناگون را در برمی گیرد. غذاهای رستوران شاندیز توسط آشپزهایی ماهر طبخ می گردد که عطر و طعمی بی نظیر دارند، همچنین این غذاها با تزئینی چشم نواز در اختیار گردشگران تور مشهد قرار میگیرد.شیشیلیک یکی از معروف ترین غذای این رستوران میباشد.

ساعت کاری:رستوران پدیده شاندیز از  11 صبح الی 22 شب آماده پذیرایی از مسافران تور مشهد میباشد.

رستوران پدیده شاندیز مشهد

موقعیت مکانی:مشهد، شاندیز، پدیده شاندیز

پیشنهاد ما:اگر به این شهر زیارتی سفر کردید میتوانید به این رستوران معروف با فضای دل نشین بروید و از بهترین و لذیذ ترین غذا های با کیفیت رستوران نوش جان کنید.

رستوران پدیده شاندیز مشهد

نوشتن دیدگاه