پرسش: مشخصات هتل هما 2 مشهد

قدیری 15/12/1394

پاسخ: با سلام. هتل هما 2 یکی از هتل های 5 ستاره و بین المللی مشهد می باشد. این هتل در بلوار خیام بعد از چهارراه شرکت گاز روبروی هلال احمر واقع شده است. در این هتل دارای 9 طبقه و 207 اتاق برای سرویس دهی به میهمانان در نظر گرفته شده است. هتل هما در فاصله 30 دقیقه ای از این قرار دارد. همچنین جاذبه های گردشگری شهر مشهد و نمایشگاه بین المللی این شهر به هتل هما 2 نزدیک می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امکانات و خدمات هتل می توانید به نظر مسافران درمورد هتل هما 2 مشهد مراجعه فرمایید.

 

هتل هما 2 مشهد

هتل هما 2 مشهد

پرسش: در مورد هتل پردیسان مشهد

شهبازی 14/12/1394

پاسخ: با سلام. هتل پردیسان یکی از هتل های 5 ستاره شهر مقدس مشهد می باشد. این هتل در بزرگراه شهید کلانتری و کنار پارک صدا و سیما واقع شده است. حرم مطهر رضوی با این هتل 20 دقیقه فاصله دارد. ترانسفر رایگان از فرودگاه به هتل یکی از امکانات ویژه ای که هتل برای میهمانان خود در نظر گرفته است. استخر و سونا و همچنین چای و آب معدنی رایگان از دیگر امکانات ویژه می باشد. سرویس رفت و برگشت به حرم روزی 3 نوبت به صورت رایگان به میهمانان ارایه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امکانات و خدمات هتل می توانید به نظر مسافران درمورد هتل پردیسان مشهد مراجعه نمایید.

 

هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان مشهد

پرسش: خدمات هتل پارس مشهد

بیتا مرادیان 12/12/1394

پاسخ: با سلام. هتل پارس یک هتل 5 ستاره است که در بلوار وکیل آباد مشهد واقع شده است.

از خدمات هتل می توان به پذیرش شبانه روزی، خشکشویی، اتوکشی، لاندری، روم سرویس، کپی، سرویس رایگان برای حرم، خدمات باربری، اجاره ماشین با راننده، صبحانه در اتاق، نهار در اتاق، اتاق چمدان، فکس، خدمات بیدارباش، اتاق VIP ، خدمات تهیه بلیط و... اشاره نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کیفیت و امکانات هتل می توانید به نظر مسافران درمورد هتل پارس مشهد مراجعه نمایید.

 

هتل پارس مشهد

نمای بیرونی هتل پارس مشهد

پرسش: امکانات هتل پارسیان مشهد

مسعودی 13/12/1394

پاسخ: با سلام. از امکانات هتل پارسیان مشهد می توان به لابی، ماهواره، سالن ورزش، فروشگاه و غرفه، کافی شاپ، اینترنت در لابی، بیلیارد، یخچال، تلویزیون، استخر، سوئیت، رستوران، اینترنت، سرویس فرنگی، پارکینگ، ترانسفر فرودگاه، نمازخانه و... اشاره داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات و امکانات هتل می توانید به نظر مسافران درمورد هتل پارسیان مشهد مراجعه نمایید.

 

هتل پارسیان مشهد

هتل پارسیان مشهد

پرسش: آدرس هتل کوثر ناب مشهد

رضایی 11/12/1394

پاسخ: با سلام. هتل کوثر ناب در بلوار وحدت بلوار امیرالمومنین واقع شده است. این هتل یکی از هتل های 5 ستاره شهر مقدس مشهد می باشد که در سال 1392 افتتاح شده است. مساحت این هتل در حدود 3686 متر مربع است. هتل کوثر ناب به صورت چهار نبش در بلوار امیرالمومنین ساخته شده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امکانات و خدمات درباره این هتل می توانید به نظر مسافران درمورد هتل کوثر ناب مشهد مراجعه نمایید.

 

هتل کوثر ناب مشهد

هتل کوثر ناب مشهد